УВАГА! Загальноміський страйк!

Сьогодні, 2 грудня 2013 року, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус разом із заступниками на знак солідарності зі страйкуючими, виконуючи волю багатотисячного віча, що зібралось перед будинком ОДА 1 грудня цього року, ідуть у відпустку без збереження заробітної плати.

«Саме в такий спосіб ми заявляємо свою позицію і виявляємо солідарність зі страйкуючими, оскільки згідно чинного законодавства державним службовцям заборонено страйкувати», - наголосив Віктор Анушкевичус.

Аналогічно вчинили і інші державні службовці (працівники виконавчого комітету), які працюють у виконавчій владі міста Івано-Франківська.

Стосовно промислових підприємств, підприємств малого та середнього бізнесу, то це їх право та їх вибір – страйкувати чи ні.

В той же час, за словами міського голови Віктора Анушкевичуса, дитячі садки, школи та лікувальні заклади, за винятком їх управлінських структур, працюватимуть у звичайному режимі. Так само працюватимуть комунальні підприємства міста, які забезпечують нормальну життєдіяльність міста Івано-Франківська (теплопостачання, водопостачання та водовідведення, освітлення та вивіз ТПВ).

Леся, 02.12.2013 09:56Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини