Івано-Франківські скороходи взяли участь у Кубку України зі спортивної ходьби

Івано-Франківські скороходи брали участь у Кубку України зі спортивної ходьби, що відбувся 02 листопада в місті Мукачево.
      Доречно зазначити,що даний кубок незмінно відбувається в Мукачево впродовж 20-ти років.
      Прикарпатські скороходи здобули 5-те загальнокомандне місце та вибороли нагороди в індивідуальному заліку:
      - Соловій Анастасія, вихованка обласної ДЮСШ здобула перемогу у спортивній ходьбі серед дівчат до 15 років на дистанції 2 км. з результатом -10.46,0 встановивши особисте досягнення на цій дистанції;
      - Суслик Ганна, вихованка Івано-Франківської СДЮШОР ФСТ "Україна" перемоглау спортивній ходьбі серед дівчат до 17 років на дистанції 5км. з рез. 24.18,8;
      - Данилюк Іванна, вихованка Рожнятівської ДЮСШ, студентка ДВНЗ коледжу фізичного виховання здобула срібну нагороду серед дівчат до 17 років зі сп. ходьби на дистанції 5км. з рез. - 25.48,2;
      - Бабінчук Анна , вихованка Івано-Франківської СДЮШОР ФСТ "Україна" посіла ІІІ місце у спортивній ходьбі серед дівчат до 17 років на дистанції 5км. з рез. 26.08,7;
      - Пчелінцева Вікторія , вихованка Обласної ДЮСШ, студентка ДВНЗ коледжу фізичного виховання посіла четверту сходинку у спортивній ходьбі серед дівчат до 17 років на дистанції 5км. з рез. 27.19,3;
      Загалом на цій дистанції виступало відразу п’ятеро Прикарпатських дівчат.
      - Літанюк Валерій, вихованець Обласної ДЮСШ, студент бакалаврату ДВНЗ коледжу фізичного виховання здобув перемогу серед юніорів у спортивній ходьбі на дистанції 10 км. з рез.- 49.03,1;
      - Водвуд Андрій, вихованець Обласної ДЮСШ, студент ДВНЗ коледжу фізичного виховання переміг у спортивній ходьбі на дистанції 10км. з рез.- 47.42,0 серед юнаків;
      - Соловій Олексій , вихованець Обласної ДЮСШ здобув срібну нагороду у спортивній ходьбі на дистанції 5 км. з рез.- 25.10,5 серед хлопців до 15 років.
      Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів і зичимо подальших успішних стартів.

Леся, 06.11.2013 11:59