Який формат майбутніх парламентських виборів?

Арсеній Яценюк, який сьогодні є одним із лідерів об'єднаної опозиції наголосив, що всі політичні сили на майбутніх парламентських виборах повинні бути поділені на чорні та білі. І від того, хто до кого приєднається та як проголосують громадяни залежить і майбутній шлях розвитку країни

«Формат виборчої компанії 2012 року - чорний та білий колір – голосування за владу або опозицію. І я на цьому окремо наполягаю. Той, хто підтримує корупцію, безробіття, свавілля, беззаконня і Президента Віктора Януковича, - той голосує за Партію Регіонів. Ми переступивши через особисте і поставивши державне на першу шпальту, об’єдналися як опозиція,  для того,  щоб перемогти Партію Регіонів. Тому, той хто хоче зміни влади, демократичний, європейський курс країни, - той голосує за об’єднану опозицію.

При цьому досить природно, що є маса різних політичних партій, які з’являлися і будуть з’являтися на політичному небосхилі України. Єдине від чого я хочу застерегти, що треті сили часто-густо, а в українській політиці завжди, чомусь примикають до якоїсь першої або другої сили. Тому формат чорний або білий», - вважає Арсеній Яценюк.

Леся, 30.05.2012 13:26