Обласна влада не знаходить засобів для боротьби з підприємствами-боржниками

Не зважаючи на всі заходи, які обласна влада застосовувала до підприємств-боржників протягом двох з половиною місяців не вдалося значно скоротити заборгованість з виплати заробітної плати.

Про це сьогодні на колегії Івано-Франківської ОДА повідомила заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення, начальник управління праці Ярослава Ульванська.

«Нам на сьогодні не вдалося до кінця вирішити проблему із заборгованістю по виплаті заробітної плати. Заборгованість існує на 43 підприємствах, з них економічно активними є 18, 20 – підприємства банкрути та п’яти призупинили свою діяльність», - зазначила Ярослава Ульванська

На сьогоднішній день сума заборгованості складає вісім мільйонів гривень. Вона зменшилася у порівнянні з попереднім місяцем тільки на 1,2 %.

«Від грудня місяця до сьогоднішнього дня заборгованість по заробітній платі знизилася на економічно активних підприємствах на 1,1 мільйон гривень і загальна суми залишається у розмірі 3,5 мільйони. Загальна сума заборгованості заробітної плати складає 8 мільйонів, вона знизилася до попереднього місяця тільки на 1,2 %. Із загальної суми 40,3 % складає заборгованість економічно активних підприємств, 13,4 %  - підприємства, які призупинили діяльність»,  - розповіла Ярослава Ульванська.

Леся, 03.03.2012 15:43Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини