«Коментарі» вважають, що Івано-Франківська область одна з найкращих в Україні

Тижневик «Коментарі» (2 грудня) оприлюднив результати рейтингу голів облдержадміністрацій. За підсумками трьох кварталів голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк увійшов у ньому до трійки лідерів.

За означений період, як підкреслюють у виданні, Прикарпаття продемонструвало високі темпи зростання обсягів роздрібної торгівлі та один з найнижчих рівнів  інфляції в Україні. Серед інших досягнень Івано-Франківщини – низька смертність населення, незначні заборгованості зарплат, а  також п'яте місце в державі за кількістю введеного в експлуатацію житла.

«Область впевнено зберігає лідерство за темпами зростання промислового виробництва – 36% за три квартали і 32,3% за підсумками січня-жовтня (у порівнянні з аналогічним періодом минулого року) при відповідних середніх показниках в Україні 8,6% та 8,2%», - акцентується у «Коментарях».

Довідково

Перше місце у рейтингу посів голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига, потіснивши свого колегу – голову Київської ОДА Анатолія Присяжнюка. До першої десятки рейтингової таблиці потрапили також керівники виконавчої влади Дніпропетровської, Волинської, Полтавської, Львівської, Тернопільської, Кіровоградської та Рівненської областей.

 

Леся, 06.12.2011 11:03Фоторепортажі