Віктор Анушкевичус перевірить роботу ЖЕО

На оперативній нараді у міського голови знову пролунали адреси, на яких вже протягом кількох тижнів спостерігається накопичення сміття. Дійшло до того, що люди вже не можуть підійти до контейнерів, щоб викинути побутові відходи, а тому просто їх кидають на території майданчиків.

«В районі, де неочищені прилеглі території до контейнерних майданчиків,  продовжуються захаращуватися гіллям,сухими бур’янами,  листям та тепер ще й побутовими відходами, адже мешканці не мають можливості підійти до контейнерів, тому просто недоносять і  кидають сміття. При обстежені скверу «Молодіжний» і в парку відпочинку ім. Т.Шевченка виявлено, що листя вже згребли, але ще не вивезли. Також є зауваження щодо приватного сектору», - доповів на оперативній нараді начальник муніципальної інспекції з благоустрою Степан Кукула.

Віктор Анушкевичус ще раз зачитав всім керівникам ЖЕО адреси та пообіцяв, що самостійно, у вихідні, перевірить проведену роботу.

«Гідрометцентр нам передав, що вітер уже скінчився. В зв’язку з морозами та вітром, все листя вже облетіло, тому, шановні, не чекайте снігу, а прибирайте місто, бо весною ми матимемо дуже непривабливу картину. У вихідні, я обїжджатиму всі ці адреси, я вам обіцяю», - заявив Віктор Анушкевичус.

 

Леся, 30.11.2011 10:48Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини