Хто сьогодні в українській державі в шоколаді, з’ясовують в Івано-Франківську

В Івано-Франківську за ініціативи головного редактора журналу «Ї» Тараса Возняка, який є модератором проекту та політолога Сергія Дацюка розпочалася серія семінарів на тему «Навіщо Україна?».

Були визначені головні проблеми, які сьогодні спіткали українську державу.  Зокрема, наголосили на тому, що сьогодні країна не належить народу, що влада і суспільство все далі відділяються один від одного.

«Зараз відбувається дуже активне відділення держави, як чиновницького апарату, від країни і від народу. Люди відчувають, що ця держава не є реалізацією їхніх мрій. В 1991 році, коли ми голосували кожен хотів через незалежність, через побудову держави реалізувати свою долю», - пояснив Тарас Возняк

Державу своєї мрії отримали тільки одиниці. І щоб змінити ситуацію негайно потрібно переглянути відносини влади і народу.

«Зараз така держава є, але вона належить кільком людям: Ахметову, Пінчуку, нашим чотирьом достойним президентам. А ми не маємо жодного відношення до цієї держави. Сьогодні потрібно перезавантажити цю державу, переукласти наші відносини. Держава обслуговує малесеньку групку людей, котрі дійсно реалізувалися, корті в шоколаді, але не в шоколаді український народ», - зазначив Тарас Возняк.

Леся, 31.10.2011 10:01Фоторепортажі