"Говерла" таки перемагає

Івано-Франківська "Говерла" в останньому матчі Суперліги в 2010 році перервала свою серію із чотирьох поразок поспіль, перемігши на своєму майданчику МБК "Миколаїв".

Вдалося ведмедям здобути цю перемогу, як після матчу відзначив керманич "ведмедів", завдяки злагодженим командним діям.

До слова, шість гравців ведмедів настріляли в цьому матчі більше десяти очок: Ульянко (17 + 7 підбирань), Колмен (16 + 6 підбирань + 3 перехвати), Шаппел (14 + 11 підбирань + 5 передач), Кривич (14), Герасимчук (13), Зіммерман (12 + 10 передач + 4 підбирання).

Боротьба на майданчику точилася протягом трьох чвертей. В четвертій ж, завдяки дальній артилерії та великій кількості браку в передачах у гостей, говерляни зуміли зберегти десятиочковий гандикап та святкувати перемогу 88-78, яка стала справжін подарунком Івано-Франківським любителям баскетболу.

На коротку зимову перерву "Говерла" йде на п'ятому місці в турнірній таблиці.

2011 баскетбольний рік "Говерла" розпочне уже третього січня, домашнім поєдинком проти южненського "Хіміка".

Леся, 20.12.2010 13:46