Жіноча збірна області з важкої атлетики перемогла на Кубку України

Жіноча збірна Івано-Франківської області перемогла у загальнокомандному заліку Кубку України з важкої атлетики, який 17-20 листопада проходив в Коломиї.

На Кубку були представлені команди із 18 областей.

В особистому заліку у ваговій категорії 48 кілограм бронзу виборола Оксана Павлюк. У цій же ваговій категорії Мігалатюк Наталія завоювала срібну медаль.

В категорії 53 кілограми перемогу здобула Марія Відливана. Уляна Карпінець стала бронзовою призеркою цієї ж категорії.

У ваговій категорії 75 кілограм золото завоювала Тетяна Сліпченко. Тут же Олександра Петрів здобула срібну медаль.

Як зазначили на вшануванні переможниць спортивні функціонери області, результатами дівчат вони задоволені й надіються, що спортсменки надалі демонструватимуть такі ж хороші результати.

"Це є серйозна перемога... Водночас - це лише перший крок до відповідальних стартів та Олімпіади в Лондоні", - зауважив голова обласного відділення НОКу Мирослав Карабін.

Зазначимо, що дівчата за свою перемогу отримали відзнаки та матеріальні нагороди від НОКу та обласної влади.
Леся, 24.11.2010 18:47