Одесити завдали поразки "Роланду"

21 листопада в Івано-Франківську на стадіоні "Героїв-пожежників" відбулася перша гра із двоматчевого протистояння за 7-8 місця Вищої ліги чемпіонату України з Регбі-15 в якій "Роланд" приймав гостей із сонячної Одеси - "ОДАБУ".

Перший тайм, завдяки кільком вдалим діям гравців господарів завершився на користь "Роланду" - 7-5.

Проте, у другому таймі одеситів наче підмінили - три вдалі спроби відразу дозволили гостям відірватися у рахунку, а після того, як гравець гостей Іраклій Насарая забив штрафний та дві реалізації перевага "ОДАБИ" стала просто катастрофічною - 7-27.

Франківські регбісти до кінця матчу уже нічого не змогли вдіяти із надійним захистом одеситів і, як це не прикро визнавати, справедливо поступилися.

Зараз підопічним Михайла Яреми залишається лише готуватися до матчу-відповіді, який за декілька днів відбудеться у Одесі.
Леся, 23.11.2010 12:10