"Ураган" - володар "Кубку Галичини-2010"

Перегравши у третьому поєдинку "Кубку Галичини" львівську "Енергію", івано-франківський "Ураган" втретє поспіль здобув перемогу в цьому традиційному турнірі найкращих футзальних команд.

Перший тайм команди закінчили за рівного рахунку 2-2. На м'ячі Чепорнюка та Цвєлих львів'яни відповіли влучним ударом Струка та автоголом Павлюка.

У другій половині зустрічі глядачі побачили справжній голепад у виконанні обох команд. Спочатку ураганівці забили двічі- відзначилися Сімка і Шотурма

За декілька хвилин до завершення матчу бразильський легіонер франківчан Біро Жаде зняв павутину із дев'ятки воріт суперника. Слідом гості один м'яч відквитали - Рогачов реалізував пенальті, а наприкінці гри обидві іще раз команди обмінялися голами - Сержао забив у порожні ворота, а Трибулець влучним ударом повз голкіпера встановив остаточний рахунок матчу - 6-4 - феєрична перемога "Урагану"і "Кубок Галичини" іще на рік залишається в Івано-Франківську".