Катеринчук на мера Івано-Франківська не балотуватиметься

Микола Катеринчук, лідер "Європейської партії України" відкинув усі чутки про висування своєї кандидатури на посаду мера обласного центру.

"Ми дискутували про те, чи висувати мене в мери Івано-Франківська, але вирішили цього не робити, - каже лідер ЄПУ. - Зараз ми проводимо бесіди з кожним із кандидатів і уже після офіційної реєстрації усіх ми визначимося, кого будемо підтримувати".

За словами Миколи Катеринчука, "Європейська партія" буде підтримувати того кандидата, котрий поставить собі за мету недопущення підвищення комунальних тарифів.

"І взагалі, мером повинна бути людина-господарник, людина-комунальник. Якщо переможе наш кандидат, то ми відразу обов'язково зробимо ревізію земельних та приватизаційних питань за останній час", - відзначив Микола Катеринчук.

Також Микола Катеринчук переконаний, що в його партії такий елемент, як зрада, є повністю виключеним.

"Зрадників у нас не буде, адже кожен із наших людей підписують заяву, про складання ними повноважень у разі зміни партії. Це, безперечно, трішки недемократично, але це - вагомий елемент політичної відповідальності", - сказав Микола Катеринчук.
Леся, 01.10.2010 12:19Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини