Сьогодні буде перекрито одну полосу руху на вулиці Пасічна у зв’язку із ремонтними роботами

Про це сьогодні на оперативній нараді розповів головний інженер УЖКГ Микола Ковальчук.

«Ми залучили працівників ДАІ для регулювання руху, - говорить Микола Ковальчук, - Ремонтники розділені на дві групи, що будуть рухатися на зустріч один одному. Одні від обласної лікарні, інші - від Галицької. Правда, ми маємо складність в тому, що по на цьому відрізку маємо дуже інтенсивний рух транспорту, приблизно 600 машин за 10 хвилин».

Міський голова Віктор Анушкевичус наголосив на тому, що задля інтенсифікації ремонтних робіт на вулицях Франківська й на зазначеному відрізку зокрема, необхідно працювати не тільки повний робочий день, а увесь світловий.

«Усі бригади мають працювати повний світловий день, - каже мер, - Кошти на роботи виділяються, заборгованостей та затримок немає, тому підрядчики мають зрозуміти усю відповідальність. Проте, якщо хтось працювати не хоче, працювати не буде».

Начальник служби оперативного реагування Тетяна Клочко зазначила, що в місті, на деяких об’єктах є проблеми із ямковим ремонтом.

«Із дрібним ямковим ремонтом маємо проблеми, бо через те, що бригади перекидають із місця на місце деякі ями так і залишаються не забитими», - сказала Тетяна Клочко.

old_editor, 08.06.2010 20:39Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини