Відставка Луценка є вагомим морально-психологічним ударом по команді Тимошенко — політолог

Відставка Юрія Луценка з посади міністра внутрішніх справ є великою перемоги команди Януковича і значний удар по амбіціях Тимошенко. Так вважають політологи, зазначаючи при цьому, що «фактор МВС» відіграватиме чималу роль під час і після президентських виборів.

«Цей фактор відіграватиме величезну роль особливо після другого туру виборів, в разі виходу протистояння кандидатів на пост президента на вуличну площину, — говорить політолог Олександр Колядко, — Окрім того, сама по собі відставка Луценка є вагомим морально-психологічним ударом по команді Тимошенко».

Політолог вважає, що голосування за відставку Луценка фракцією комуністів та Литвина вказують на домовленість із регіоналами щодо забезпечення їхнього політичного майбутнього при президенті Януковичі.

Щодо призначення Луценка виконуючим обов’язки міністра МВС, то такий поворот речей Олександр Колядко вважає певною мірою виходом із ситуації, що склалася для Тимошенко.«Правда, слід зазначити, що в.о. міністра не володіє усіма повноваження чинного міністра»
, — каже політолог.

old_editor, 28.01.2010 17:53Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини