Медики отримуватимуть надбавку до зарплати. Їх платня найнижчих в структурі бюджетних та промислових галузей — Кифорук

Українські медики з 1 січня отримуватимуть надбавки до зарплати. Це стосується всіх державних і комунальних закладів охорони здоров`я.

Отже, людям у білих халатах зі стажем до 10 років доплатять 10 % від посадового окладу, хто працював понад 10 років отримає на 20 відсотків більше. І майже на третину зросте зарплата у тих, чий стаж понад 20 років. Це передбачає відповідна урядова постанова.

«Свого часу пільги медикам за безперервний стаж в системі охорони здоров’я відмінили, і це було дуже несправедливо. Люди, які працюють десятки років в системі охорони здоров’я, неоцінені державою за свою працю. Їхня зарплата — одна з найнижчих в структурі як бюджетних, так і промислових галузей. І тому закономірно, що це питання підняли. Медикам нарешті пощастило, що Уряд відновив справедливість. І нам повернули заслужену надбавку за трудовий стаж», — говорить Володимир Кифорук, головний лікар Коломийської районної інфекційної лікарні.

Надбавки виплачуватимуть за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою державних та комунальних закладів охорони здоров`я, крім посадовців державної санітарно-епідеміологічної служби України. При цьому враховуватимуть і стаж роботи ще за радянських часів і відпустки по догляду за дитиною.

old_editor, 13.01.2010 14:26Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини