Івано-Франківськ — рекордсмен по тарифах у громадському транспорті — Соловей

Як стверджує лідер Громадського Форуму Юрій Соловей, такий же тариф (2 грн.) на проїзд у громадському транспорті є ще у Києві. Хоча заробітна плата у жителів столиці значно вища, як у франківчан.

«У містах, подібних Франківську, проїзд у маршрутках нижчий. У Чернівцях — 1,25 грн., у Тернополі — 1,5 грн. А от у Львові, де мінімальна заробітна плата на 15 % більша як у нашому місті, проїзд у громадському транспорті становить 1,75 грн. Тобто, на Західній Україні ми рекордсмени по тарифах у громадському транспорті», — повідомив Юрій Соловей на прес-конференції з приводу рішення міськвиконкому про підвищення ціни на проїзд у громадському транспорті.

Юрій Соловей зауважив, що запровадження безкоштовного проїзду пенсіонерів у маршрутках з 10:00 до 16:00 є звичайним популізмом міської влади, який не принесе користі ні звичайним громадянам, ні перевізникам.

Питання, яке в першу чергу тривожить Громадський Форум, чому перед прийняттям такого рішення, знову ж, не було громадського обговорення, а рішення було прийнято виключно владними структурами.

Сьогодні Форум готує офіційне звернення до міської влади стосовно повернення тарифу на проїзд у громадському транспорті до 1,5 грн.

old_editor, 01.12.2009 18:55Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини