В Івано-Франківському обласному військкоматі вчили, як запобігти надзвичайним подіям та зберегти здоров’я особового складу

В Івано-Франківському обласному військовому комісаріаті напередодні зими відбулась низка профілактично-роз’яснювальних занять з офіцерами, військовослужбовцями служби за контрактом та працівниками Збройних Сил.

Зокрема, це були заняття із запобігання надзвичайним подіям та збереження життя і здоров’я особового складу. На них усі працівники військкомату не тільки прослухали серію лекцій з дотримання заходів безпеки під час господарських та інших робіт, але й під керівництвом представників військової поліклініки навчились надавати першу медичну допомогу при різноманітних травмах та ушкодженнях.

Особливу увагу під час занять було приділено власникам автомобілів. Адже взимку на дрогах часто-густо виникають складні ситуації, і від того, наскільки підготовленим є водій, залежатиме життя інших людей. Окремим питанням також було винесено питання пожежної безпеки. Справа в тому, що приміщення обласного військового комісаріату не має централізованого опалення, а опалюється газовими пічками. Більшість з них експлуатуються вже багато років, і тому потребують уважного і обережного використання.

«За підсумками минулої зими у нашому військовому комісаріаті не було жодних надзвичайних подій, — розповів заступник обласного військового комісара з виховної роботи капітан Любомир Демчук. – Сподіваюсь, що і в цьому році буде саме так».Підполковник Тарас Грень.

Офіцер Західного інформаційного центру Міністерства оборони України.


old_editor, 30.11.2009 15:06Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини